Çim Çit Çeşitleri

Çim Çit Nedir?

Güvenlik ve gizlilik sorunu, günümüzün en önemli sorunlarından biridir. Güvenliğimizi ve gizliliğimizi sağlamak için bazı teknolojik ilerlemeler kaydedilmiştir. Bunlardan en önemlisi duvar çit panelleri üzerinde suni çimdir. Sahte çim duvar paneli, günümüzde güvenlik ihtiyacını en üst düzeyde karşılayan çok kullanışlı bir üründür. Tel örgülü çimli çit veya suni çim ile panel çit oluşturulan bu harika ürün çim çit olarak adlandırılır.  çimçit ve duvar çiti  gibi birçok farklı adla da bilinir.

Çim çit kullanmak istediğiniz herhangi bir alanı korumak için inşa edilebilir. Estetik görünümü ile güzel bir üründür. Size, evinizin etrafındaki gerçek otlarla kaplı olduğunuz izlenimini verir. Bu doğal bir ortam yaratmanızı sağlar.

ÇİM ÇİT MONTAJI NASIL YAPILIR?

Çim çit panellerinin montajı 2 şekilde gerçekleştirilir.

Gördüğünüz gibi, suni çim çit panelinin kurulumu oldukça kolaydır. Kurulumda metal klipsler kullanılır ve çit üzerine suni çim monte edilir.

Suni yeşil duvar çitleri evinizi bir barikat gibi korur ve bunu yeşil ve doğal görünümü ile yapar. Sizi donuk, betonlaşmış görünümden uzaklaştırır ve daha doğal ve huzurlu bir ortama taşır. Suni çim çitlerin montajı oldukça kolaydır.

Suni çimin göz aralığı oldukça azdır. Bu yüzden kötü niyetli insanlar dışarıdan içeriye bakmak istediklerinde hiçbir şey göremezler. Hırsızların girmesini önlemek için de güvenle kullanılabilir. Suni çim çitini kurarken çim teline jiletli tel eklerseniz, bu ekstra güvenlik sağlar ve eviniz bir kale gibi korunur.

Havuzlu bir bahçeniz varsa, dışarıdan görülmesini istemezsiniz. Çünkü o bahçe size ve ailenize aittir. Çim çitleri kesinlikle daha rahat hareket etmek için doğru çözümdür.

ÇİMLİ  ÇİTLERİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

Suni çim çitler, suni çimin tüm avantajlarına sahiptir. Bunlar;

Çim çitler kendisini satın almanız için gerekli olan tüm avantajları sizin için sağlar.

Çim çit suya dayanıklı mı?

Patentli ürünümüz suya ve kötü hava koşullarına karşı çok dayanıklıdır.

Duvar Çiti Güneşe Dayanıklı mı?

Dekoratif duvar çitimiz yıllardır UV ışınlarına karşı direnç gösteriyor. Ayrıca Farklı garanti sürelerimiz var …

Dekoratif Çit Dayanıklı Mı?

Dekoratif duvar çiti, her türlü hava koşulunda özel bir yapıya sahip olması nedeniyle yıllarca kullanılabilir.